ÖVRIGT / Diverse / Speldosa 14929214
*
nr 1492 9214
Speldosa
1800-tal, intarsia. Längd: 52, djup: 22 cm, höjd: 15 cm
Utrop:
2.600 kr
Såld:
3.000 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 september 2022
kl 20:06:52
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
26/9 13:28:45
1
2.000 kr
26/9 19:20:16
2
2.200 kr
26/9 19:57:42
1
2.400 kr
26/9 19:57:42
3
Vinnande bud
26/9 20:01:52
1
2.800 kr
26/9 20:01:52
3
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia speldosa speldosor träinläggningar
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:28
-
5392 Bonsaiträd
persikor, sten. Höjd: 47 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:20
-
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:13
-
5236 Burk
Gjutjärn, märkt 1788. Höjd: 15 cm, diameter: 14 cm
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:59
-
5129 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:30
-
5332 Eldslagningssten
Neolitisk. Längd: 9 cm
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:35
*
Speldosa
Läs om budbetjänten
nr 1492 9214
Speldosa
1800-tal, intarsia. Längd: 52, djup: 22 cm, höjd: 15 cm
Utrop: | 2.600 kr |
---|---|
Såld: | 3.000 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 september 2022 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
26/9 13:28:45 | 1 | 2.000 kr |
26/9 19:20:16 | 2 | 2.200 kr |
26/9 19:57:42 | 1 | 2.400 kr |
26/9 19:57:42 | 3 | Vinnande bud |
26/9 20:01:52 | 1 | 2.800 kr |
26/9 20:01:52 | 3 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia speldosa speldosor träinläggningar
-
5128 Bestickuppsätt..
30 delar, stål
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:28 -
5392 Bonsaiträd
persikor, sten. Höjd: 47 cm
Aktuellt bud: 400 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:20 -
5177 Bricka
Försilvrad. Lars Holmström (1894-1959), Sverige. A..//
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:13
-
5236 Burk
Gjutjärn, märkt 1788. Höjd: 15 cm, diameter: 14 cm
Aktuellt bud: 800 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 18:59 -
5129 Dekorelement
2 st, Asiatiska, nutida, trä, 92x92 ca
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 19:30 -
5332 Eldslagningssten
Neolitisk. Längd: 9 cm
Aktuellt bud: 1.500 kr
Auktionen avslutas
idag
29 april kl 20:35